NA WPÓŁ
ŚLEPY CZŁOWIEK

Na Wpół Ślepy Człowiek - self_care - FOTO 3

Na Wpół Ślepy Człoiwek  to poeta i raper, kontynuujący rodzinną tradycję sięgająca trzech pokoleń wstecz. Debiutancka EP „self_care” jest opowieścią o ucieczce z klaustrofobii i neurotyczności wielkiego miasta oraz pewnego rodzaju hołdem, złożonym najbardziej pierwotnej potrzebie łączności człowieka z natura, szukaniem wewnętrznej spójności  i przeżywaniem tego co transcendentne. Album jest zderzeniem nowoczesnych trapowych brzmień oraz aranżacji, z wymowną bezkompromisową treścią.

Na Wpół Ślepy Człowiek - twarz młodego polskiego ALT-RAPU!

"self_care" - minialbum 
Na Wpół Ślepego Człowieka!

Muzyka Na Wpół Ślepego Człowieka wymyka się oczywistemu podejściu do rapu. Warstwa liryczna napakowana jest poetyckimi opisami, alegorycznością treści i swobodnie przechodzi z rapu, w spoken word. Muzycznie jest to nieustanny eksperyment, co usprawiedliwione jest poprzez ortodoksyjną wiarę w to, że „konsekwencja zabija sztukę”.

self_care jest koncept albumem alt-rapowym, opartym o spoken word. Jest opowieścią o podróży, (zarówno fizycznej jak i duchowej) rozłożonej na 5 utworów. Historia zaczyna się w mieście, gdzie neurotyczna rzeczywistość bohatera, jego zagubienie i izolacja potęgowana wszelkiej maści używkami i „grzechami”sprawia, że w ostatecznym akcie desperacji, postanawia on uciec z aglomeracji w kierunku dziczy. Chcąc w ten sposób wyrwać się z pułapki pokus, depresji i nihilizmu. Ten eskapizm jest przestrzenią do próby odnalezienia prawdy o sobie oraz ukojenia, z dała od miasta i jego „wielkomiejskich” problemów…

Na Wpół Ślepy Człowiek na okładce playlisty alt rap w serwisie Spotify.

Album jest pewnego rodzaju hołdem, złożonym najbardziej pierwotnej potrzebie łączności człowieka z natura, szukaniem wewnętrznej spójności  i przeżywaniem tego co transcendentne. Muzyka i teksty pozornie są pełne sprzecznych alegorii i porównań. Merytorycznie, łączą w sobie elementy zachwytu i obrzydzenia. Ten kontrast jest próbą opisania egzystencji człowieka, przepełnionej niekonsekwencją i skrajnością doświadczeń. 

Na Wpół Śledczy Człowiek o singlu:

EP „self_care” przeplata wątki autobiograficzne z fikcją literacką, jednak stoi na gruncie bardzo szczerych, momentami szorstkich zabiegów poetyckich, jednocześnie korzystając z elementów ciszy czy wymownego wkomponowania odgłosów natury.

DIAGNOZA

singiel

TINDER

singiel

MANCHESTER

singiel

NA WPÓŁ ŚLEPY CZŁOWIEK

Na Wpół Ślepy Człowiek, choć debiutuje, jest bardzo dojrzałym i świadomym artystą, z którym rozmowa to przyjemność. 

Zapraszam do kontaktu:

Łukasz Krupa

promocja@niebieskilabel.pl

604 735 223

Zapraszam do kontaktu:

Łukasz Krupa

promocja@niebieskilabel.pl

604 735 223