Niebieski Label-2

poznaj nas

Niebieski Label to młoda wytwórnia muzyczna z ogromnym potencjałem. Z miesiąca na miesiąc, a w zasadzie z dnia na dzień, pracujemy na to, by pomagać Wam stawiać pierwsze, profesjonalne muzyczne kroki.

Zajmujemy się pisaniem i produkcją piosenek, wydawnictwem i dystrybucją. Tłoczymy fizyczne płyty CD. Dbamy o to, by Wasza przygoda z muzyką najlepszym czasem i pięknymi wspomnieniami.

Niebieski Label to nasze ponad 10 letnie doświadczenie w branży muzycznej. Od dekady tworzymy muzykę, organizujemy wydarzenia muzyczne i współpracujemy z producentami, songwriterami i artystami. Dziś łączymy to wszystko i wspieramy młodych artystów w ich muzycznej drodze.

Niebieski to przede wszystkim kolor przyjaźni! Od lat staramy się „pracować” w przyjaznej atmosferze. „Pracować” – bo uwielbiamy to, co robimy i ciężko nazwać to pracą. 

Niebieski to także kolor dynamizmu, kreatywności i inspiracji – właśnie tak lubimy działać!

To pytanie w brew pozorom nie jest takie proste! 
Oczywiste jest to, że zajmujemy się muzyką. Nieoczywiste jest to czym ta muzyka dla nas jest!

Muzyka jest wszędzie. Potrafimy dostrzec ją na każdym rogu, nawet kiedy jej nie słychać. Zwykły napis na murze może być dla nas początkiem frazy piosenki. Kobieta złoszcząca się na swoje dziecko jest dla nas inspiracją. Dźwięk zamykając się drzwi w tramwaju to idealny beat. Muzyka jest z nami całą dobę i uwielbiamy ten fakt.

Analogicznie jest z Wami. Wszyscy jesteście muzykami, w każdym z Was jest zalążek Artysty. Naszym zadaniem jest go w Was odnaleźć.

Nie ważne na jakim etapie jesteś – super, że do nas trafiłeś. Niezależnie od tego, czy masz brudnopis z zapiskami swoich tekstów, czy w głowie siedzi Ci melodia, której nie możesz się pozbyć – jesteś na świetnej drodze. Może masz emocjonalną historie, którą chcesz wyśpiewać? A może masz super głos ale nie wiesz jak zabrać się za pisanie piosenek?

Jesteśmy właśnie po to, by z Tobą o tym porozmawiać i podpowiedzieć co możemy razem z tym zrobić. Czasem od pierwszej rozmowy do wydania singla mija miesiąc, czasem półtora roku. Czasem od razu jaramy się efektami a czasem robimy setki poprawek – i to też jest super! 

Tworzenie muzyki to nie wyścigi. Nie mamy z kim się ścigać i, co najważniejsze, nie musimy tego robić! Pracujemy w Twoim tempie, nic nas nie goni i nic nie ogranicza.

Bardzo często zgłaszacie się do nas z gotowym materiałem. Bardzo chętnie słuchamy go i, jeśli czujemy to, chętnie zajmiemy się jego dystrybucją i promocją.

Niezależnie czy zaczynasz i nie do końca wiesz jak się zabrać za autorski materiał, czy macie gotowy materiał na płytę – możemy wspólnie to omówić i razem kontynuować Twoją muzyczną podróż.

Bardzo często dostajemy pytanie jaki rodzaj/gatunek muzyki preferujemy. Oczywiście każdy ma swój gust i upodobania ale to, jaką muzykę wydajemy w Labelu nie jest temu zależne. Wydajemy muzykę, która jest dobra – jakkolwiek niekonkretnie to brzmi. 

Uwielbiamy młodą, polską alternatywę, ale pracujemy też z przedstawicielami muzyki elektronicznej. Podziwiamy raperów, ale tupiemy nóżką do dobrego popu. 

Niezależnie jaką muzykę tworzysz lub chcesz tworzyć – jeśli wkładasz w to całe serducho i jesteś w tym na 100%, to najprawdopodobniej chcemy Cię wydać! 🙂

Od ponad 10 lat jesteśmy w branży muzycznej. W tym czasie poznaliśmy i współpracowaliśmy z wieloma artystami, twórcami piosenek i producentami. Do tej listy doliczmy redaktorów portali muzycznych i dziennikarzy radiowych.  Ta mocna ekipa składa się na team Niebieskiego Labelu, z którym mamy przyjemność pracować. 

Każdy z Was ma inne potrzeby, pracuje w inny sposób, dlatego współpracujemy z dziesiątkami twórców i producentów, byście mogli poczuć się swobodnie i żeby wspólny czas prócz super singli dał też przyjemne wspomnienia.

nasza misja

tworzyć i zmieniać

Chcemy choć w jednym procencie wpływać na to, jak wygląda polski rynek muzyczny.
Razem z Wami będziemy go kreować!

media o nas

Niebieski Label przyciąga do siebie coraz to nowsze dusze. I zanim ktoś z Was pomyśli sobie – ehh, kolejna wytwórnia – uspokajam, że w ramach tego projektu nie znajdziecie osób, które błądzą w muzycznych odmętach. Są to artyści w pełnym znaczeniu tego słowa, którzy wiedzą, po co chcą wejść do tej wielkiej muzycznej gry.
Kuba Lipnicki
rytmy.pl

dołącz do nas

Nie wiesz od czego zacząć?
A może doskonale wiesz jaki jest Twój cel?