PYCORKA

PYCORKA - Tabletka - FOTO 3

Za przezwiskiem PYCORKA skrywa się oryginał krakowskiej sceny alternatywnej tworzący elektroniczny chill. Wkrótce zadebiutuje EP’ką pt. ‘Am7b5’, do której inspiracją są grunge, francuscy DJ’e i trap.

 

 

PYCORKA "Tabletka"! - materiały prasowe

Wyjątkowy debiut krakowskiego Artysty!

Jesień tego roku to muzyczny debiut alternatywnego artysty z Krakowa. 

PYCORKA (Marcin Mazur) rock’owo śpiewa luźną poezję do elektronicznych riffów na hip-hop’owych beat’ach. W autorskich tekstach nawiązuje do ulicznego życia w mieście, nocnych pokus czy chill-out’owych odlotów.

"Tabletka" to hipnotyzujący track o miłosnej przygodzie latem. Podstawą do jej napisania jest grymas twarzy podczas pocałunku tańczących ze sobą nieznajomych. Refren nawiązuje do prawdziwych wydarzeń w akademickim pokoju o numerze 310 w Opolu.

Co ciekawe, ‘Tabletkę’, podobnie jak całą nadchodzącą EP pt. ‘Am7b5’, artysta skomponował solowo na gitarze elektrycznej, po czym przełożył na syntezatory.

PYCORKA o singlu:

Najpiękniejszym życiem, jakim chciałbym żyć, jest życie artysty. Teraz mogę wreszcie nim być! ‘Tabletka’ to nie tylko flirt z drugim człowiekiem ‘w wymiętej pościeli bądźmy niegrzeczni do techno’, ale również samego artysty z muzyką.

TABLETKA

singiel

BLUZA

singiel

Am7b5

singiel

PYCORKA

PYCORKA niewątpliwie intryguje! Ten dojrzały artysta ma wiele do powiedzenia i ogrom dobrej muzyki do zaprezentowania. Zachęcamy do rozmowy z PYCORKĄ! 

Zapraszam do kontaktu:

Łukasz Krupa

promocja@niebieskilabel.pl

604 735 223